Možnosti individuálnej asistencie

Pre tých z vás, ktorí to s učením naozaj myslia vážne a majú záujem o informácie navyše, ponúkame možnosť individálnych konzultácii. Taktiež sa to hodí tým, ktorý majú problém so samoštúdium alebo s pochopením nejakých náročnejších prednášok alebo len majú záujem vedieť viac, vyskúšať si viac praktických cvičení, ukážok a spôsobov použitia jednotlivých vedomostí.


Individuálny prístup
Obsah a spôsob konzultácií bude prispôsobený priamo vašim požiadavkam. Sami si určíte, čo chcete mať vysvetlené a čo by ste si radi precvičili navyše.


Vysvetlenie nejasností prebraného učiva
Spolu si prejdeme prednášky a ich časti, ktoré vám neboli jasné alebo ktoré ste mali problém pochopiť alebo ktoré by ste si chceli prejsť vo viacerých praktických príkladoch.


Úlohy a cvičenia navyše
V prípade, že máte záujem precvičiť si konkrétne prvky alebo všeobecne vyskúšať si viacej cvičení a praktických príkladov, máme pre vás pripravené množstvo úloh a zadaní na vyriešenie ako aj praktických príkladov.


Všetko z pohodlia domova cez mail a skype
Spôsob konzultácii je čisto elektronický, takže nemusíte nikam chodiť. Pohodlne z vášho domova preberieme všetko čo treba prostredníctvom telefonátov cez internet (skype, google hangout, facebook call...).


Vyskúšajte zdarma konzultáciu
Ak si nie ste istý, či by vás to bavilo a či vám to pomôže, vyskúšajte zdarma konzultáciu (skype telefonát), na ktorej sa dozviete podrobné informácie ohľadom individuálneho prístupu. Získate ako taký prehľad, ako by to vyzeralo, čo by bolo ich obsahom a ako by vám to pomohlo.

Máte nejakú otázku alebo Vám niečo nie je jasné? Napíšte nám na info@zacni-programovat.sk a poradíme!

Ťažko sa vám učí samému?

Máte problémy s niektorými časťami alebo sa neviete učiť sám? Využite našu možnosť individuálnej asistencie:

  • samostatný prístup
  • vysvetlenie nejasností prebraného učiva
  • úlohy a cvičenia navyše
  • všetko z pohodlia domova cez mail a skype

Pre viac info kliknite tu

Kľúčové slová prednášky

konzultacie skolenie prednasky osobne skolenie osobne konzultacie skype prednasky cvicenia ulohy

IT ftip

- Viete, čo je to kečup? - Service pack na pizzu.