Programovacie jazyky

V tejto sekcii sú všetky prednášky rozdelené podľa programovacích jazykov, ktorých sa týkajú. Na každej prednáške sa učí niečo nové z konkrétneho jazyka (HTML, CSS, PHP) alebo je prednáška o téme, ktorá patrí k všeobecnému prehľadu programátora a netýka sa výhradne konkrétneho jazyka. Najlepšie je prejsť projektom formou vysokej školy (stupne štúdia – semestre – prednášky), je však možné pomocou tejto sekcie prechádzať prednášky podľa konkrétnej kategórie.

HTML

V tejto sekcii nájdete postupne zoradené všetky prednášky, ktoré sa týkajú jazyka HTML, resp. je v nich vysvetľované niečo nové z jazyka HTML.

CSS

V tejto sekcii nájdete postupne zoradené všetky prednášky, ktoré sa týkajú jazyka CSS, resp. je v nich vysvetľované niečo nové z jazyka CSS.

PHP

V tejto sekcii nájdete postupne zoradené všetky prednášky, ktoré sa týkajú jazyka PHP, resp. je v nich vysvetľované niečo nové z jazyka PHP.

MySQL

V tejto sekcii nájdete postupne zoradené všetky prednášky, ktoré sa týkajú jazyka MySQL, resp. je v nich vysvetľované niečo nové z jazyka PHP.

JavaScript

V tejto sekcii nájdete postupne zoradené všetky prednášky, ktoré sa týkajú jazyka JavaScript, resp. v ktorých je vysvetľované niečo nové z jazyka JavaScript.

Všeobecný prehľad

V tejto sekcii nájdete postupne zoradené všetky prednášky, ktoré sa netýkajú konkrétneho programovacieho jazyka, ale spadajú do akejsi kategórie všeobecného prehľadu programátora. Do tejto skupiny patria prednášky, v ktorých sa preberajú znalosti mimo jazykov, ale úzko súvisia so samotným programovaním a webom.

Ťažko sa vám učí samému?

Máte problémy s niektorými časťami alebo sa neviete učiť sám? Využite našu možnosť individuálnej asistencie:

  • samostatný prístup
  • vysvetlenie nejasností prebraného učiva
  • úlohy a cvičenia navyše
  • všetko z pohodlia domova cez mail a skype

Pre viac info kliknite tu

Kľúčové slová kategórie

jazykyprogramovacie jazykykategorie clankovclanky podla jazykovmanual htmlmanual phpmanual css

IT ftip

Aký je rozdiel medzi Windowsom a jablkom? Jablká padajú len na jeseň.