Naučte sa s nami programovať a vytvoriť si vlastné webstránky. Žiadna matika a odborné poučky - všetko vysvetlené ľudskou rečou.

Kontaktujte nás!


Ak máte akékoľvek otázky, či už niečomu nerozumiete v prednáške alebo máte návrh na zlepšenie alebo zmenu na portáli, neváhajte nás kontaktovať na info@zacni-programovat.sk. Radi si prečítame akúkoľvek kritiku, či už negatívnu alebo pozitívnu a taktiež veľmi radi poradíme, ak máte s niečím problém a potrebujete pomôcť.Kto za tým stojí?

Meno
Zdeno "Nus!X" Krnáč
Pozícia
Sí Íí Ou (CEO)
Náplň práce
Tvorba všetkého

O mne: Oblasti IT sa venujem niečo cez 10 rokov, samotnému programovaniu najmä posledných 5 po štúdiu informatiky na vysokej škole. S programovaním sa niekoľko rokov denne stretávam v práci, ako aj doma počas práce na niekoľkých vlastných projektoch. Vždy ma táto kreatívna práca bavila a zaujímala a tak som sa prostredníctvom tohto portálu rozhodol svoje vedomosti a skúsenosti z praxe posunúť ďalej:)

Meno
Ňuňo
Pozícia
Cí Tí Ou (CTO)
Náplň práce
Psychická rovnováha v tíme

O mne: Som rozmaznaný, lenivý a stále by som iba jedol maškrty. Väčšinu dňa sledujem z parapety dianie vonka cez okno, naháňam mušky a takmer stále spím. Aby to môj pánko nemal také jednoduché, snažím sa upriamiť jeho pozornosť od počítača tak, že si na notebook rovno ľahnem alebo sa natlačím pred klávesnicu. Aj touto cestou niekedy vyjadrujem svoj názor na jednotlivé diskutované otázky ohľadom projektu:)

Partneri:

Navštívte databázu online rozprávok pripravených na pozeranie zdarma, ktorá obsahuje viac ako 1800 dielov obľúbených rozprávok na jednom mieste. Nechýbajú celovečerné animované a hrané rozprávky pre deti a pre starších ako Shrek, Doba ľadová, Harry Potter a množstvo ďalších. Nájdete tu taktiež v poslednej dobe obľúbené pesničky pre deti a populárne zoskupenia ako Fíha tralala, Spievankovo, Miro Jaroš a taktiež klasické večerníčky ako Macko Uško, A je to, Pa a pi alebo Krtko. Nezabudli sme ani na moderné rozprávky ako Máša a medveď, série Lego rozprávok, Pokemon a mnoho ďalších.

Navštívte nový portál zameraný na obchodovanie s ručne robenými vecami od slovenských výrobcov. Portál vznikol, aby dal šancu aj menším a novým šikovným predajcom a osviežil tak náš trh s handmade výrobkami:) Ak aj vy tvoríte handmade výrobky, neváhajte sa zdarma zaregistrovať a ponúknuť Vaše výrobky, viac info tu. Ak ste naopak milovníkom ručne robených vecí, pozrite si našu ponuku produktov.

Ťažko sa vám učí samému?

Máte problémy s niektorými časťami alebo sa neviete učiť sám? Využite našu možnosť individuálnej asistencie:

  • samostatný prístup
  • vysvetlenie nejasností prebraného učiva
  • úlohy a cvičenia navyše
  • všetko z pohodlia domova cez mail a skype

Pre viac info kliknite tu

Kľúčové slová

kontakt email napiste nam kontaktujte nas o nas kto sme autor

IT ftip

Bavia sa dvaja IT-čkári: - Včera som bol na diskotéke a zbalil som tam jednu slečnu. - No a? - No...dali sme si pár drinkov a taaak... - A ďalej? - Zobral som ju k sebe domov...potom som ju položil na stôl vedľa môjho nového notebooku... - Nekecaj! Ty máš novy notebook? Aký máš procesor?