JavaScript

V tejto sekcii nájdete postupne zoradené všetky prednášky, ktoré sa týkajú jazyka JavaScript, resp. v ktorých je vysvetľované niečo nové z jazyka JavaScript.

1. Úvod do jazyka JavaScript

(JavaScript)

Na tejto prednáške si povieme úvodné slová k jazyku JavaScript, čo je to za jazyk, na čo sa využíva, ako funguje a prečo je dobré ho vedieť.

2. Vyskakovacie okná na stránke

(JavaScript)

Na tejto prednáške si ukážeme, ako pridať potvrdzovacie okno (zrušiť – potvrdiť akciu) pomocou jazyka JavaScript a taktiež ako odpoveď z tohto okna vyhodnotiť.

3. Akcie so stránkou – presmerovanie

(JavaScript)

Na tejto prednáške si povieme, čo všetko vieme pomocou jazyka JavaScript ovplyvniť a ukážeme si, ako vieme v kóde vyvolať presmerovanie na ľubovoľnú stránku.

4. Schovávanie elementov pomocou JavaScriptu

(PHP, JavaScript)

Na tejto prednáške si dokončíme vytiahnutie dát z viacerých tabuliek a ukážeme si, ako vieme pomocou jazyka JavaScript pristúpiť k elementom na stránke a meniť ich dizajn – zobrazenie a skrytie.

Ťažko sa vám učí samému?

Máte problémy s niektorými časťami alebo sa neviete učiť sám? Využite našu možnosť individuálnej asistencie:

  • samostatný prístup
  • vysvetlenie nejasností prebraného učiva
  • úlohy a cvičenia navyše
  • všetko z pohodlia domova cez mail a skype

Pre viac info kliknite tu

Kľúčové slová programovacieho jazyka

javascriptjazyk javascriptjava scriptprogramovaci jazyk javascriptjavascript zakladyjavascript manualucenie javascriptucime sa javascript

IT ftip

Otvorím Total Commander, pozriem vľavo – disk C, pozriem vpravo – tiež disk C. Načo sú mi dva disky C? Tak jeden zmažem.